Walentynki już za rogiem. Jeśli jeszcze nie macie prezentu dla swojej ukochanej / ukochanego przedstawiam Wam kilka sprawdzonych pomysłów, które z pewnością uradują drugą połówkę. Najważniejsze by prezent był podarowany z sercem i wystarczy drobiazg by pokazać że kochamy i pamiętamy.

Jeśli planujecie zamawiać prezenty online to czas najwyższy! Podobnie jak przed świętami, czas wysyłki może się nieco wydłużyć o czym warto pamiętać. Proponowane przeze mnie prezenty możecie kupić również stacjonarnie co mam nadzieję przyda się tym, którzy zakup odłożą na później.

Propozycje dla niej:

 1. Torebka Ryłko
 2. Naszyjnik Apart
 3. Kolczyki Tous
 4. Portfel Puccini
 5. Perfumy Si
 6. Koc Home & You
 7. Szminka Chanel
 8. Czekoladki Karmello

Propozycje dla niego:

 1. Perfumy Lacoste
 2. Spinki W. Kruk
 3. Szelki Vistula
 4. Zegarek Timex
 5. Skarpetki Giacomo Conti
 6. Czekoladowy pad Chocolito
 7. Słuchawki Jabra
 8. Portfel RFID Wittchen

Znaleźliście na liście coś dla Was? A może macie jakiś pomysł na prezent którym chcecie się podzielić?

Subskrybuj i polub:

Facebook
Facebook
Twitter
YouTube
YouTube
Pinterest
Pinterest
Instagram

Lucyna

Z wykształcenia jestem programistką i logistykiem. Na co dzień żoną i matką, która uwielbia planować, organizować i tworzyć DIY. Szyję, wycinam, wymyślam, tworzę to co mi w sercu gra. Uwielbiam unikatowe projekty a w każdą wykonywaną przeze mnie rzecz wkładam dużo miłości. Jestem pozytywnie zakręcona na punkcie urządzania mieszkania i planowania wesel. W tematyce ślubnej jestem od ponad 10 lat wpierw zdobywając doświadczenie w restauracji a obecnie pomagając moim bliskim narzeczeństwom tworzyć spójną koncepcję i stylistykę wydarzenia pilnując by organizacja przebiegała zgodnie z planem.