Miłym gestem jest podziękowanie każdej z uczestniczek wieczoru panieńskiego małym upominkiem. Przygotowanie takich prezentów leży w kwestii głównej organizatorki (więcej o tym, kto powinien zorganizować wieczór panieński znajdziesz w tym poście), chociaż zdarza się również, że Panna Młoda przygotowuje je dla swoich gości – tutaj zależy to od charakteru przyjęcia np. czy jest to niespodzianka, czy też Panna Młoda jest zaangażowana w jego przygotowanie. Wiele osób może uważać to za zbędny wydatek i kłopot – w końcu ważniejsze jest podziękowanie w trakcie wesela, jednak w mojej opinii wystarczy odrobina zaangażowania by wykonać prezenty samodzielnie, co znacznie obniża ich koszty. Należy również zwrócić uwagę, że zazwyczaj gości na takich wieczorach jest stosunkowo niewiele więc nie powinien to być spory kłopot a goście z pewnością się ucieszą.

Do przygotowania potrzebne będą:

  • drewniane łyżki ozdobione brokatem (DIY znajdziesz tutaj)
  • ścierki / rękawice kuchenne
  • wstążkę
  • etykiety z podziękowaniem

  1. Rękawicę przewiązujemy wstążką / ścierkę składamy do żądanego rozmiaru – u mnie na pół i na 3 i przewiązujemy wstążką.
  2. Na środku przywiązujemy drewnianą łyżkę.
  3. Na wstążkę nawlekamy etykietę z podziękowaniem – w moim przypadku powielony jest wspomniany motyw miksera i kwiatów w grafice.
  4. Podziękowania możecie przygotować jak ja w dwóch wersjach lub wybrać jedną z nich. Gotowe!

Subskrybuj i polub:

Facebook
Facebook
Twitter
YouTube
YouTube
Pinterest
Pinterest
Instagram

Lucyna

Z wykształcenia jestem programistką i logistykiem. Na co dzień żoną i matką, która uwielbia planować, organizować i tworzyć DIY. Szyję, wycinam, wymyślam, tworzę to co mi w sercu gra. Uwielbiam unikatowe projekty a w każdą wykonywaną przeze mnie rzecz wkładam dużo miłości. Jestem pozytywnie zakręcona na punkcie urządzania mieszkania i planowania wesel. W tematyce ślubnej jestem od ponad 10 lat wpierw zdobywając doświadczenie w restauracji a obecnie pomagając moim bliskim narzeczeństwom tworzyć spójną koncepcję i stylistykę wydarzenia pilnując by organizacja przebiegała zgodnie z planem.